Otobüs Firmaları Otobüs Bilet Kampanyaları | Ucuz Otobüs Bileti

Otobüs Firmaları Otobüs Bilet Kampanyaları

Günümüzde iş seyahatlerinde yakınlarını görmek gezmek amacıyla veya kafasını dinlemek amacıyla güzel bir tatil geçirebilmek umuduyla yani birçok sebepten ötürü otobüs firmaları kapısı her gün aşındırılmaktadır.

Müşteriler bu otobüs firmalarından tabi ki uygun fiyata kaliteli bir hizmetle seyahat etme amacıyla özellikle bilet kampanyalarıyla uygun yolculuk seçeneğinin sunulduğu bazı otobüs firmalarını seçme gereksinimi içerisine girmektedirler. Artan rekabet ortamında birçok firma kendi müşterilerine özel avantajlarla hizmetlerini zenginleştirmekte ve memnuniyeti arttırarak diğer rakiplerinden bir adım önde olmayı kendine ilke edinmektedir. Pamukkale Turizm Kamil koç Ulusoy Metro Nilüfer Varan gibi firmalar günümüzde ulaşım imkânı olarak en çok seçeneğe sahip ve bilet kampanyaları konusunda da yapılan yenilikçi fikirler nedeniyle tercih edilen firmaların başlarında gelmektedir.

Pamukkale Turizm özellikle otobüs bileti kampanyaları konusunda yenilikçi fırsatları ve yaratıcı düşünceleriyle müşterilerini oldukça memnun etmektedir.  Pamukkale Turizmin şu sıralar ucuz otobüs bileti kampanyalarından biri hemen al kampanyasıdır. Erken alanın kazandığı bu kampanyada koltuk numarası ve sayısı önemli değildir. Satış yapılan koltuk sayısına göre işleme sokulan fırsatta satın alınan biletler açığa alınabilmekte ancak iptal veya iade edilememektedir.  Bunun yanında Pamukkale’nin bir başka kampanyası 50 TL ve üzeri biletlerde;  AXESS WORLD BONUS MAXİMUM kredi kartlarına 5 taksit seçeneği imkânıdır.

Otobüs Firmaları Otobüs Bileti Kampanyaları

Bir başka otobüs bileti kampanyalarından biri ilk 16 koltuğa sunduğu fırsat kampanyasıdır.  Fiyatlarına zamana göre değil de satılan koltuk sayısına göre belirlendiği kampanyadan yararlanmak için yine her bilet kampanyalarında olduğu gibi pamuk kart üyesi olmak gerekmektedir.  Bir diğer köklü ve saygın otobüs firmalarından biri olan Kamil koç otobüs firması da geçtiğimiz günlerde bitirdiği kampanyasında bir bilet alana ikincisini hediye ederek müşterilerini sevdikleriyle buluşturmak için en güzel hediyelerden birini hizmete sunmuştur.  Bir başka otobüs firmasının kampanyası da Nilüfer turizmin hizmete sunduğu artı bilet sistemidir.

Her yolculuk ettiğinizde alım bedeline paralel olarak %10 kadar artı para kazanacağınız artı bonus sisteminde 1 artı Lira 1 TL’dir.  Biriktirilen liralar TL’ye dönüşerek ücretsiz bir dahaki yolculuklarınızda rahatlıkla kullanabilmenize olanak tanımaktadır. Bir başka ucuz otobüs bileti kampanyalarından biride şu sıralar Ulusoy firması müşterilerine sunmaktadır.  Ulusoy otobüs kahvaltı ve yemek menüsüyle her otobüs firmasında bulamayacağınız kahvaltı ve içecek çeşitlerini müşterilerine sunan Ulusoy bunun yanı sıra; sevgiler gününe özel hizmete sunduğu şubat ayı boyunca geçerli olan yolculuklarda Beyaz

Dizi serisinin kitaplarını müşterilerine keyifle okumaları için hizmete sunmuştur.  Bunun haricinde Hürriyet gazetelerini de müşterilerine sunan Ulusoy Otobüs firmasının ucuz otobüs bileti kampanyalarından diğer bir hizmeti; 65 yaş üstü yaşlılarda engelliler ve ona refakat edenlerde ve gazilere özel sunduğu haziran ayına kadar geçerli %30 indirimli otobüs bilet kampanyalarıdır.

Aynı şekilde Varan Otobüs firmasında da görebileceğiniz bu ucuz otobüs bileti kampanyaları hakkında daha detaylı bilgiye resmi İnternet sitelerinden veya ilgili bayiliklerden ulaşabilmektesiniz. Gsm operatörlerinden özellikle Avea’nın Ulusoy ve Kamil Koç ortaklaşa düzenlediği kampanyalardan yararlanmak sizlerin elinde . Vodafone otobüs bilet kampanyası %50 gibi indirimler sağlamıştı Metro Turizm ‘den yapılan alımlarda . Turkcell otobüs bilet kampanyası genelde düzenlemiyor.

Yazar : Banu Eligüzel