Nilüfer Turizm’i yakından tanımaya ne dersiniz | Ucuz Otobüs Bileti

Nilüfer Turizm’i yakından tanımaya ne dersiniz

‘’Güvenli ellerdesiniz’’ ilkesi ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Nilüfer Turizm köklü bir geçmişe sahiptir. Hüseyin Kayapalı tarafından kurulmuş turizm şirketinin ismi Bursa’nın merkez ilçelerinden biri olan Nilüfer ilçesinden gelmektedir. Öncelikli hedefleri yolcuların güvenli ve konforlu seyahat etmelerini sağlamaktır. İç Anadolu Bölgesi Ege Marmara ve Akdeniz Bölgesi’nde geniş araç filosu ile hizmet sunmaktadır. Karayolu yolcu taşımacılığına 30 otobüsle başlayan turizm şirketi bugün sektörün lider firmalarındandır.

Sefer düzenlediği güzergahlarda en çok tercih edilen otobüs firmalarından biridir. Teknoloji ile donatılmış geniş araç filosuyla yolcu taşımacılığı hizmeti sunulmaktadır. Trevego ve Neoplan gibi son teknoloji i ile donanımlı araçlarında yapılan yolculuklar son derece lükstür.  Bluebus otobüsleri ile konforun daha da artırılması amaçlanmaktadır. Rahat hat otobüslerde tek kişilik geniş koltuklarla yolculuk yapabilme imkanı bulunmaktadır. Rahat hat otobüslerde fiyat farkı bulunmamakta lüks hizmet uygun fiyata satın alınmaktadır. 30’un üzerinde sefer noktasından hareket eden otobüslerden bilet almak için farklı alternatifler mevcuttur.

Otobüs biletini bilet satış şubelerden ya da internet üzerinden online olarak rahatlıkla temin etmek mümkündür. İnternet üzerinden alınan Nilüfer otobüs bilet fiyatları normal şubelerden alınan biletlere göre daha uygun ve indirimlidir. Bilet fiyatlarının internet ortamında düşmesinin sebebi işçilik maliyetinin ve diğer maliyetlerin olmamasıdır. Böylece müşteriler daha uygun fiyata yolculuk etme imkanı bulmaktadır. Artı Bilet üyelerine özel satın alınan otobüs biletlerinden puan kazanılmakta ve daha sonraki yolculuklar için bu puanları kullanılarak bedava yolculuk yapılabilmektedir.

Otobüs firmasının araçlarıyla yolculuk etmek isteyen bir kişinin bilet rezervasyonu yaptırabileceği ya da satın alabileceği farklı alternatifler de vardır. Bilet satış noktaları ve firmanın kendi internet sitesi haricinde bilet rezervasyonu ya da satışı yapılan onlarca internet sitesi mevcuttur. Bu sitelerden de bilet fiyatları öğrenilebilmekte bilet satın alınabilmektedir. Turizm şirketi yalnızca yolcu taşımacılığı hizmeti vermemekte; aynı zamanda kargo hizmeti de vermektedir. Soğutuculu araçlarda bozulabilecek gıdalar korunmakta kırılma ihtimali olan kargolar ayrıca korunmaktadır.

            Nilüfer otobüs bileti fiyatları güzergahlar arasındaki mesafeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak bilet fiyatlarının genelde uygun olduğu dikkat çekmektedir. Man ve Mercedes yetkili servislerinde düzenli bakımları yapılan son derece lüks araçlarda yolculuk hizmeti verilmektedir. Nilüfer araçlarının çoğu rahat hatlardan oluşmaktadır. Yani yolcular tek kişilik geniş koltuklarda cep telefonu şarj edilebilen android sistemli televizyon keyfiyle yolculuk etmektedir.

Otobüs bileti satın alınırken otobüsün lüks konforu bilet fiyatını artırmamaktadır. 30’un üzerinde güzergah noktasında yolcu taşımacılığı hizmeti veren Nilüfer Turizm’de tüm biletler olası kaza ihtimaline vs. karşın kişi adına sigortalanmaktadır. Nilüfer otobüs bileti fiyatlarına örnek vermek gerekirse İstanbul – Ankara seferinin normal fiyatı 47 TL internet fiyatı ise 45 TL’dir. En yakın rakibin aynı sefer için belirlediği bilet fiyatı ise 52 TL’dir.